Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibratory pile driving equipment ] eşleşme 215 Ürünler.
Hyundai için Vibro Hammer Pile Sürücüsü: 15m Yaprak Yığınlama Derinliği ve Üstün Sürücü Gücü
| Titreşim Frekansı: | 3500 dev/dak |
|---|---|
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
| Merkezkaç kuvveti: | 470 KN |
Güçlü Hidrolik Top Sürücüsü 33-40 Ton Ekskavator için 32Mpa Basınç
| Titreşim: | 3200 dev/dak |
|---|---|
| Kol: | 750kg |
| Çalışma basıncı: | 20-35 MPa |
Kırılmaz Performans: Zorlu Şantiyeler için Tasarlanmış Kompakt Kazık Çakma Bomu
| Name: | Mechanical Boom |
|---|---|
| Özellik: | Kompakt yapı |
| Teslim süresi: | 1-8 gün |
Hidrolik Kazık Çakma: 485 kN Merkezkaç Kuvveti ve Derin Temel için Maksimum 18 m Kazık Uzunluğu
| Ağırlık: | 1500 kg |
|---|---|
| Çalışma basıncı: | 20-35 MPa |
| Uygun kazık türleri: | Beton, çelik, kereste |
Hidrolik Presli Kazık Çakma Makinası: 2000kN Çekme Kapasitesi ve Çevre Dostu Kazık Çakma Teknolojisi
| Packaging Details: | 4 to 10 CBM,Pallets and wooden boxes |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-30 days |
| Ödeme koşulları: | T/T |
Kompakt ve Güçlü: Dar Alanlarda 9 m Derin Kazık için Yandan Tutuşlu Kazık Çakma Makinesi
| eksantrik an: | 6,6 kgm |
|---|---|
| Sıklık: | 2300~3000 dev/dak |
| Merkezkaç kuvveti: | 656 deniz mili |
SV400 Kazı makinesi yüklü yığın sürücüsü. 3870 kg. 520 kN.
| eksantrik an: | 6,6 kg |
|---|---|
| Merkezkaç kuvveti: | 656 devir/dakika |
| Sıklık: | 2300~3000 dev/dak |
HDY25 Hidrolik Darbeli Kazık Çekici | Yüksek Performans ve Kolay Entegrasyon
| Ambalaj bilgileri: | FCL |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T |
Ekskavatörler için SV200 Hidrolik Yan Kavrama Kazık Çakma Makinesi 20-25 Ton
| eksantrik an: | 4,6 kgm |
|---|---|
| Merkezkaç kuvveti: | 459 deniz mili |
| Sıklık: | 2300~3000 dev/dak |
Hidrolik Yaprak Yığın Çekiç Sürücüsü - Kazıma Taşınabilir ve İnşaat için Yüksek Verimlilik
| Titreşim Frekansı: | 3200 devir |
|---|---|
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
| Merkezkaç kuvveti: | 585 KN |

