Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 220 Ürünler.
Doğru Kazık Sürücüsü, Levha Kazık İçin Fotovoltaik Serisi Vibro Makinesi
| İsim: | Fotovoltaik Serisi Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Kesin |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Yüksek Güçlü 3200 RPM Yığın Sürücüsü: Yaprak Yığınlama için Güçlü Ekskavatör Vibro Çekici
| İsim: | Ekskavatöre Monte Titreşimli Kazık Çakma Makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Kısa çalışma süresi daha fazla kazık çakma |
| Sıklık: | 3200 dev/dak |
3200rpm Düşük Gürültülü titreşimli yığın sürücüsü
| Özellik: | Suda çalışır |
|---|---|
| İsim: | Vibro Çekiç Kazık Sürücüsü |
| Renk: | Mavi/Sarı, özelleştirilmiş renk mevcuttur |
CAT E450 için Yüksek Performanslı Top Sürücüsü: 18m Derinlik & 3200rpm Vibro Çekici
| İsim: | Kazma makinesi yüklü yığın sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Düşük gürültü |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Vinç Güneş Paneli Kurulumu Kazık Vibro Sürücü Çok Amaçlı
| İsim: | Beton Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek İnşaat Hızı |
| Titreşim: | 3200rpm |
15m Hidrolik Yığın Sürücüsü - Temel İnşaatı İçin Ekolojik Dostu Çekiç
| İsim: | Vibro Sac Kazık Çekici |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu Kazık Sürücüsü |
| Titreşim: | 3200 devir |
Yüksek Performanslı Vibro Yığın Sürücüsü - Hidrolik Güç ve Hızlı İnşaat Döngüsü
| İsim: | Güneş pilini tahrik eden ekipman |
|---|---|
| Özellik: | Daha Verimli ve Daha Ucuz |
| Kol: | 500kg |
Yüksek performanslı çelik pil sürücüsü: Güçlü heyecan kuvveti ile hızlı Vibro çekiç
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
|---|---|
| İsim: | Vibro Levha, Beton, Ahşap ve diğer türlerde kazık ve çekme |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Dar Alan Kazık İnşaatı İçin Hidrolik Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
| isim: | Yan Kavrama Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük çalışma alanlarında Kazık Çakma |
| Titreşim: | 3000 rpm |
40-45 tonluk kazıkçı pil sürücüsü 32 Mpa hidrolik ve sessiz titreşim
| İsim: | VIBRA Vibro Çekiç |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostu Kazık Sürücüsü |
| Titreşim: | 3200 devir |

