Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 216 Ürünler.
Çok yönlü Vibro Yığın Sürücüsü - İnşaat projeleri için vinç monteli ve kazıcı uyumlu
| Modeli: | DZ-90A |
|---|---|
| Tip: | Vinç Monteli |
| Ürün Adı: | titreşimli kazık çakma çekici |
PCF 350 Serisi Vibro Kazıcı Montajlı Hidrolik Vibro Çekici
| İsim: | PCF Vibro Çekiç/Kazık Dalgası |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak yığma için ağır ağır çekiç |
| Titreşim frekansı: | 3500rpm |
PCF 330 Yük sürücüsü Vibro Kazıcı Montajlı Hidrolik Vibro Çekici
| İsim: | PCF Vibro Çekiç/Kazık Dalgası |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak yığma için ağır ağır çekiç |
| Titreşim frekansı: | 3300rpm |
PCF-300 Serisi Kazık Çakma Makinesi: 3500 RPM Yüksek Frekanslı & Ekskavatöre Monte Edilen Titreşimli Çakma Makinesi
| İsim: | PCF Vibro Çekiç/Kazık Dalgası |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak yığma için ağır ağır çekiç |
| Titreşim Frekansı: | 3500rpm |
PCF-500 Yük sürücüsü kazıcı montajlı hidrolik Vibro çekiç
| İsim: | PCF Vibro Çekiç/Kazık Dalgası |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak yığma için ağır ağır çekiç |
| Titreşim frekansı: | 3200rpm |
PCF-350 Kazıklı Çakma Ekskavatöre Monte Edilmiş Hidrolik Titreşimli Çekiç
| İsim: | PCF Vibro Çekiç |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak yığma için ağır ağır çekiç |
| Titreşim frekansı: | 3200rpm |
Tek sabitlik Vibro Yığın Sürücüsü - 25T kazıcı için 5m/Min Hızlı Yığınlama Hızı
| İsim: | Kazma makinesi yüklü yığın sürücüsü |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Toplam ağırlık: | 3820kg |
ISO9001 Sertifikalı Elektrikli Yığın Sürücüsü - Temel İşler İçin Düşük Gürültülü Vibro Çekici
| İsim: | Kazma makinesi yüklü yığın sürücüsü |
|---|---|
| Renk: | Sarı |
| Toplam ağırlık: | 4320kg |
Zoomlion ZE310 Yük sürücüsü: Çelik Yaprak ve Beton Yükleme için 3200RPM Vibro Çekici
| İsim: | Vibro Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Daha fazla kazık çakma |
| Titreşim Frekansı: | 3200 dev/dak |
LSB Vibro Yığıncı - 12 Metre Yığın Derinliği ve Yüksek Verimlilikli İnşaat İşleri
| İsim: | LSB titreşimli çekiç |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve herhangi bir yığını sürmek mümkün |
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |

