Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 217 Ürünler.
Çevre dostu yığın sürücüsü - Sessiz Vibro Çekici & 180° Dönüş Düzenleme
| İsim: | Kazma makinesi yüklü yığın sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Sessiz çalışma |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
1000RPM 35t Paletli Vibro Çekiç Levha Beton Kazık Sürücüsü
| Titreşim Frekansı: | 1000rpm |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Beton Kazık Sürücüsü |
| Heyecan verici güç: | 450kn |
Kazma makinesi takılı Vibro Yığın Sürücüsü Kanal Yan Yığınlama & Çelik/Cement Yığın Odaklama
| İsim: | Vibro Çekiç Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Esnek Kontrol Sistemi |
| Titreşim: | 3200 devir |
3200rpm Vibro Yığın Sürücüsü Tüm Marka Ekskavator Uygun & Yüksek Verimlilik
| İsim: | Vibrasyonlu kazık çakma makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Her türlü palplanş için uygulanabilir |
| Titreşim: | 3200rpm |
Yüksek Doğrulukta CAT 420 Kazık Çakma Makinesi – Hassas İnşaat için Büyük Titreşimli Tip
| İsim: | Hidrolik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek doğruluk |
| Sıklık: | 3200rpm |
15m Solar Fotovoltaik Vibro Makinesi Sac Kazık Yüksek Verimlilik
| İsim: | Fotovoltaik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek İnşaat Verimliliği |
| Kol: | 500 kg |
Ekskavatör Sac Hidrolik Kazık Sürücüsü 2300rpm Yan Kavrama Vibro Çekiç
| isim: | Yan Kavrama Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Olumsuz durumda Kazık Çakma |
| Titreşim: | 2300-3000 devir |
Dar Çalışma Alanı İçin 9 Metre Yan Kavrama Vibro Çekiç
| Adı: | Yan Kavrama Kazık Çekici |
|---|---|
| Özellik: | Dar çalışma alanında çalışabilir |
| Titreşim: | 2300-3000 devir |
Verimli Çalışma ve 47-55T Ekskavatörler için Uzun Ömürlü Hidrolik Vibro Kazık Çakma Makinesi
| İsim: | Uzun tabaka kazık sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Eşit kazık ve çekme verimliliği |
| Titreşim Frekansı: | 3300 dev/dak |
PCF 350 Hidrolik Titreşimli Kazık Çakma Makinesi - 12m Sac Kazık ve 470KN Yüksek Güçlü İnşaat
| Name: | Excavator Mounted Pile Driver::Piling and Pulling |
|---|---|
| Feature: | Applicable for all types of sheet piling |
| Arm Weight: | 750 kg |

