Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 217 Ürünler.
Hidrolik Toplama Vibro Çekici - 385KN Çarpışma Gücü, 12m Derinlik Kapasitesi
| Titreşim Frekansı: | 3500 devir/dakika |
|---|---|
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
| Merkezkaç kuvveti: | 385 KN |
Mini Beko Ekskavatör için 8 Metre Hidrolik Vibro Kazık Çekiç
| isim: | MIni Hidrolik Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük Ekskavatöre Uygun |
| Sıklık: | 2500 devir |
İnşaat Projeleri İçin Mini Ekskavatöre Monte Vibro Çekiç
| isim: | Mikro Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek İnşaat Verimliliği |
| Titreşim frekansı: | 2500rpm |
Yüksek verimli yığın sürücüsü - sessiz işletimli tek sürücü yığın Vibro çekici
| İsim: | Hidrolik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Sessizlik Operasyonu |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
12M Vibro Yığın Sürücüsü - 420KN Merkezkaç Gücü ve Yığın Koruyucu Tasarımı
| Özellik: | Kesin |
|---|---|
| Titreşim Frekansı: | 3300 dev/dak |
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
Sert Toprak / Toprak Alanları Projesi için 12 Metre Kazık Sürüş Ağır Vibro Çekiç
| İsim: | Çimento kaplı Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Günde 300 Sayfaya kadar yığın sürüşü |
| Titreşim: | 3500 devir/dakika |
905 KN Vibro Çekiç Sert Toprak Zemin Kazık İnşaatı Projeleri için
| İsim: | Sert toprak kazık çakma işleri için yüksek seviyede merkezkaç kuvveti |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak koşullarında uzun yığınları çakabilme |
| Titreşim Frekansı: | 3200 devir |
Güneş Paneli Kurulumu İçin 2800rpm Ekskavatöre Monte Vibro Çekiç
| İsim: | Solar Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
İnşaat Projeleri Çalışması İçin Ekskavatöre Monte Edilen Mini Vibro Çekiç / Kazık Çakma Serisi
| isim: | Mini Ekskavatör Üstü Hidrolik Kazık Çakma |
|---|---|
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
| Sıklık: | 2500 devir |
35ton SHANTUI 335LC Excavator Side Grip Hydraulic Vibro Hammer for 12M Pile Driver
| Ambalaj bilgileri: | Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |

