Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 217 Ürünler.
6 - 10 Metre Sac Kazık Titreşimli Çekiç Ultra Küçük Yapı Hafif
| İsim: | Ultra küçük yapı ve hafif Vibro Hammer |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve herhangi bir yığını sürmek mümkün |
| Titreşim Frekansı: | 2500 devir |
İnşaat projeleri için çimento kaplı kazık çakma hidrolik titreşimli çekiç
| İsim: | Ekskavatöre Monteli Kazık Çakma::Kazık ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Günde 300 Sayfaya kadar yığın sürüşü |
| Titreşim: | 3200 devir |
XCMG Wheeler Tipi Ekskavatör Yığın Sürücüsü - 6-8m Yaprak Yığınlama ve Yüksek Verimlilikli İşlem
| İsim: | Vibro Sac Kazık Çakma Makinası |
|---|---|
| Ana özellik: | Daha kısa sürede daha fazla kazık |
| Titreşim Frekansı: | 2500rpm |
XCMG Tekerlekli Mini Ekskavatör Kazık Çakma Makinesi 6 Metre 2500 rpm
| İsim: | Ultra küçük yapı ve hafif Vibro Hammer |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve herhangi bir yığını sürmek mümkün |
| Titreşim Frekansı: | 2500 devir |
3200 RPM Kazıklı Çakma Makinesi | Hızlı Çevrim Süreleri | Hassas Sac Kazık Çakma | Güvenilir Performans
| İsim: | Hidrolik Titreşimli Sac Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak koşullarında uzun yığınları çakabilme |
| Kol Ağırlığı: | 820kg |
İnşaat Projeleri Su Kütleleri İçin Titreşimli Çekiç Kazık Sürücüsü Kazık Çakma
| İsim: | Ekskavatöre Monte Su Teknesi Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Kısa çalışma süresi daha fazla kazık çakma |
| titreşim frekansı: | 2800 devir |
İnşaat Projeleri Ekskavatöre Monteli Kazık Çakma 12 Metreden Derinlik
| Adı: | Ekskavatöre Monteli Kazık Çakma::Kazık ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak koşullarında uzun yığınları çakabilme |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |

