Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 220 Ürünler.
Hidrolik-pneumatik-elektrik yığın sürücüsü - Şok geçirmez ve 2000 mm maksimum yığın çapı
| kazık çapı: | φ 500-1200mm, φ 500-2000mm |
|---|---|
| Toplam ağırlık: | 5670 kilo |
| İzin verilen çekme kuvveti: | 240kK |
Hidrolik Düşük Gürültülü Yığın Sürücüsü - 1200mm Yığın Çaprazı & 1050RPM Etkili titreşim
| Boyutlar (yükseklik × uzunluk × genişlik): | 2,56 m × 1,53 m × 1,1 m |
|---|---|
| kazık çapı: | φ 500-1200mm, φ 500-2000mm |
| Fikstür ile donatılabilir: | Tek fikstür / çelik boru fikstürü |
Hitachi ZX330 45T Ekskavatöre Monte Kazık Sürücü Frekansı 3200rpm
| İsim: | Palplanş Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Hitachi Marka Monteli |
| Sıklık: | 3200rpm |
Ağır Güçlü Yüklü Yığın Sürücüsü - Ekskavatör Montajlı, 12M+ Derinlik ve Güçlü Jeolojik Uyumluluk
| İsim: | Ekskavatöre Monte Kazık Çakma::Kazık Çakma ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak koşullarında uzun yığınları çakabilme |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Güçlü ve istikrarlı temel yığınlama çözümleri için yan tutma yığın sürücüsü
| Ambalaj bilgileri: | paletler |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Payment Terms: | T/T |
Yüksek Hızlı Mikro Yığın Sürücüsü - Kirlilik ve Yüksek İnşaat Verimliliği
| İsim: | Mikro Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek İnşaat Verimliliği |
| Titreşim Frekansı: | 2500rpm |
32Mpa fotovoltaik pil sürücüsü - Yüksek İnşaat Verimliliği ve Güneş Projesi Uzmanlık
| İsim: | Fotovoltaik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek İnşaat Verimliliği |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Mavi fotovoltaik pil sürücüsü - Hidrolik motor ve yüksek yapılandırmalı çekirdek bileşenleri
| İsim: | Fotovoltaik pil sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Mavi renk |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Düşük Gürültülü Beton Kazık Sürüş Ekipmanları, Hidrolik Sac Kazık Sürücüsü
| İsim: | Hidrolik levha pil sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Düşük gürültü |
| Kullanmak: | Yapım işi |
1000R/MIN Yüksek Frekanslı Yığın Sürücüsü - 35t'lik kazıcıya monte edilmiş yaprak yığın makinesi
| Motor Gücü: | 60kW |
|---|---|
| Titreşim Frekansı: | 1000 dev/dak |
| Yüksüz genlik: | 9,6/10 mm |

