Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 215 Ürünler.
15m Pile Hammer 435KN Gücüyle: Sert toprak koşulları için yüksek güçlü Vibro Hammer
| Özellik: | Yüksek hız |
|---|---|
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
| Çalışma Basıncı: | 32Mpa |
12 Metre Kazık İnşaat Projeleri İçin Vibro Hammer Sheet Kazık Çakma Makinesi
| İsim: | Hidrolik Titreşimli Sac Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Derin Temel Çözümü: 12 Metreden Fazla Derinliğe Sahip Projeler için Ekskavatöre Monte Kazık Çakma
| isim: | Ekskavatöre Monte Kazık Çakma::Kazık Çakma ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak koşullarında uzun yığınları çakabilme |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Yüksek hassasiyetli düşük gürültülü yığın sürücüsü - Yaprak yığınları özel ve hızlı dönüştürme özelliği
| İsim: | Levha Kazık Çakma Makinası |
|---|---|
| Özellik: | Düşük gürültü |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Orta ağırlıklı yığın sürücüsü - Kompak yapı ve verimli yığınlama için 1900kg çekiç ağırlığı
| İsim: | Solar Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
| Çalışma Basıncı: | 32Mpa |
Yaprak Yığın Sürücü Makinesi - Sarı Renk & Kazıma Taşıma Esnekliği
| İsim: | Ekskavatöre Monteli Sac Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Titreşim Frekansı: | 2500rpm |
| Çalışma Basıncı: | 30Mpa |
60kW Verimli Yığın Sürücüsü - 200kN Çekim Gücü ve Hidrolik Koruma Çitleri Yığınlama Makinesi
| Tasarım: | Düşük gürültü |
|---|---|
| Motor: | Şoka dayanıklı |
| Motor Gücü: | 60kW |
Hidrolik-pneumatik-elektrik yığın sürücüsü - Şok geçirmez ve 2000 mm maksimum yığın çapı
| kazık çapı: | φ 500-1200mm, φ 500-2000mm |
|---|---|
| Toplam ağırlık: | 5670 kilo |
| İzin verilen çekme kuvveti: | 240kK |
Hidrolik Düşük Gürültülü Yığın Sürücüsü - 1200mm Yığın Çaprazı & 1050RPM Etkili titreşim
| Boyutlar (yükseklik × uzunluk × genişlik): | 2,56 m × 1,53 m × 1,1 m |
|---|---|
| kazık çapı: | φ 500-1200mm, φ 500-2000mm |
| Fikstür ile donatılabilir: | Tek fikstür / çelik boru fikstürü |
Hitachi ZX330 45T Ekskavatöre Monte Kazık Sürücü Frekansı 3200rpm
| İsim: | Palplanş Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Hitachi Marka Monteli |
| Sıklık: | 3200rpm |

