Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 217 Ürünler.
Çok Fonksiyonlu Hidrolik Kazık Sürüş Ekipmanları Hızlı Dönüştürme Operasyonu
| İsim: | Beton Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Çoklu Fonksiyon |
| Titreşim Frekansı: | 2800rpm |
Güçlü Beton Kazık Sürüş Ekipmanları, Hidrolik Kazık Sürüş Makinesi
| İsim: | Hidrolik çubuk sürücü makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Güçlü |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Hızlı İnşaat Hızı Beton Kazık Sürücüsü Geniş Çalışma Jeolojisi
| İsim: | Beton Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek İnşaat Hızı |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Düşük Titreşim Beton Kazık Sürüş Ekipmanları Çevre Koruma
| İsim: | Beton Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Koruma |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Çömlek sürücüsü Ekoloji dostu inşaat için yeni tasarım ve düşük titreşim gürültüsü
| İsim: | Beton Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Düşük Titreşim |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Hidrolik Yaprak Yükleyici: Çevre Dostu İşlem ve Yüksek Verimlilikli Yükleme
| İsim: | Beton Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Güvenilir performans |
| Titreşim Frekansı: | 2500rpm |
Konforlu Bağlama Yığın Sürücüsü 10m/Min Hız & Dizel Pnömatik Hidrolik Güç
| İsim: | Vibro Sac Kazık Çakma Makinası |
|---|---|
| Ana özellik: | Daha kısa sürede daha fazla kazık |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
18m Maksimum Kazık Hidrolik Titreşimli Kazık Çakma Makinesi – Düşük Gürültü & Yüksek Verimlilik
| İsim: | titreşimli çekiç |
|---|---|
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
| Kol: | 750 kg |
Offshore Vakfı Çekiç Levha Kazık Çakma Makinesi
| ad: | Vibro Levha Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| özellik: | Uzak bölgelerde çalışmak mümkün |
| Titreşim Frekansı: | 3200 RPM |

