Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 215 Ürünler.
Şantiye Vibrasyonlu Kazık Çakma Makinesi: 3200rpm & Yüksek Güvenilirlik Performansı
| İsim: | Vibrasyonlu çakma makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek güvenlik Kullanımı Kolay |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Güneş Enerjisi Projenizi Güçlendirin: SDLG Ekskavatörler için Güçlü Titreşim ve Kolay Montaj Özellikli Yüksek Performanslı Kazık Çakıcı
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
|---|---|
| isim: | Solar Pile Driver ve Diğer Kazık Tipleri İçin de Uygulanabilir |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
SGPD-1 Side Control Pile Driver 10 M/min hızında Pile Driving için hızlı ve pürüzsüz Pile kaldırma
| Ambalaj bilgileri: | paletler |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C |
Yan Yakalama Yığın Sürücüsü Ekskavatör için Hızlı ve Yumuşak Yığın kaldırma
| Ambalaj bilgileri: | paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
Yan Yakalama Yığın Sürücüsü Ekskavatör için Hızlı ve Yumuşak Yığın kaldırma
| Ambalaj bilgileri: | Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
Yan Tutucu Kazık Çakma Makinesi Hızlı ve Pürüzsüz Kazık Kaldırma için 6-12M Kazık Çakma Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
35ton SHANTUI Excavator Side Grip Hydraulic Pile Driver and Smooth Pile Lifting for 6-12M Pile Driver
| Ambalaj bilgileri: | Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
35 tonluk SHANTUI Side Grip ile kazıcı 6-12M uzunlukta hidrolik yığın sürücüsü
| Ambalaj bilgileri: | Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
İnşaat Projeleri İçin Mükemmel Yan Tutma Kazık Çakma Makinesi ile Eşsiz Verimlilik
| Ambalaj bilgileri: | Paletler |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
32Mpa Beton Kazık Sürüş Ekipmanları, Ekskavatör Takılı Sac Kazık Sürücüsü
| İsim: | Beton Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek güç |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |

