Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 216 Ürünler.
Through-Wall Pile Driver: High Excitation Force & Compact Vibro Hammer Design kazıcısı
| İsim: | Kazma makinesi yüklü yığın sürücüsü |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
Su Akışı Yükü Sürücüsü: Çimento Yaprak Yükleme ve Ekskavatör Montajı için Vibro Çekici
| İsim: | Kazma makinesi yüklü yığın sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek hız |
| Titreşim: | 3200rpm |
Yüksek Hassasiyetli Sac Kazık Çakma Makinesi - Amfibi Ekskavatör Tipi
| İsim: | Hidrolik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Kararlı Koşu |
| Çalışma Basıncı: | 30 MPa |
Hassas Elektrikli Vibro Çekici - 21m Yaprak Yığın Sürücü Ekipmanı
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
|---|---|
| Merkezkaç kuvveti: | 585 KN |
| Maksimum Kazık: | 21 m |
Sac Kazık 3000 Rpm için Yan Kavrama Ekskavatöre Monte Vibro Çekiç
| isim: | Yan Kavrama Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük çalışma alanlarında Kazık Çakma |
| Titreşim: | 3000 rpm |
21M Hidrolik Titreşimli Çekiç Kazık Çakma Makinesi | Aşırı Derinlik Performansı | Ağır Hizmet İnşaatı
| İsim: | Uzun Sac Kazık Çakma Makinası |
|---|---|
| Özellik: | Sert toprak koşullarındaki kazıklara uygundur |
| Titreşim Frekansı: | 3200 devir |
Köprü Kazık Temel İşleri için PCF 330 Vibro Çekiç / Titreşimli Kazık Sürücüsü
| İsim: | Hidrolik Titreşimli Sac Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük Ekskavatöre Uygun Mini Kazık Çakıcı |
| Malzeme: | Çelik, Çekirdek malzemelerin tamamı ithaldir |
Ekskavatöre Monte Yan Kavrama Kazık Makinesi Hidrolik Vibro Kazık Çekiç
| Adı: | Yan Kavrama Kazık Çekici |
|---|---|
| Özellik: | Herhangi bir durumda kazık sürüşü |
| Titreşim: | 2300-3000 devir |
60 - 68 Tonluk Ekskavatöre Monte Edilmiş Vibro Çekiç Sac Kazık İnşaatı İçin
| İsim: | Titreşim kazık sürücüsü |
|---|---|
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
| Çalışma Basıncı: | 30MPa |
Hidrolik Yığın Sürücüsü - 3700kg Vibro Çekici, 24m Yığın Kapasitesi
| Name: | Giant size sheet pile driving and pulling |
|---|---|
| Feature: | High amount of centrifugal force |
| Operation Pressure: | 30Mpa |

