Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 207 Ürünler.
Ağır İnşaat Projesi Sert Zemin Durumu İçin Uzun Sac Kazık Vibro Çekiç
| İsim: | Hidrolik Titreşimli Sac Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
| Çalışma basıncı: | 32Mpa |
Sert toprak durumu için 15 metre sac kazık çakma ekskavatöre monte vibro çekiç
| İsim: | Ekskavatöre Monteli Kazık Çakma::Kazık ve Çekme |
|---|---|
| Kol Ağırlığı: | 670kg |
| Çekiç Ağırlığı: | 2400kg |
Side Clamp Vibro Hammer Pile Driving Forces for Heavy Duty Pile Driving Applications (Ağır Güçlü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Yüklü Uygulamalar için Yan Klem Vibro Hammer Pile Driving Force)
| Ambalaj bilgileri: | paletler |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20days |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, L/C |
Dayanıklı Titreşimli Çekiç Kazık Sürücüsü, Sac Kazık İçin Hidrolik Vibro Makinesi
| İsim: | Sac Kazık İçin Hidrolik Vibro Makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Dayanıklı |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
32Mpa Hidrolik Vibro Kazık Sürücüsü Güvenilir Performans Kısa Çalışma Süresi
| İsim: | Hidrolik Vibro Kazık Çakıcı |
|---|---|
| Özellik: | Kısa çalışma süresi |
| Titreşim Frekansı: | 3200rpm |
ISO9001 Vakfı Elektrikli Kazık Sürücüsü Vibro Çekiç
| ad: | Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| renk: | Sarı |
| Toplam ağırlık: | 4320kg |
21m Vibro Levha Ekskavatörlü Kazık Sürücüsü Yüksek Frekans
| Titreşim Frekansı: | 3200 dev/dak |
|---|---|
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
| Merkezkaç kuvveti: | 585 KN |
3200rpm Yüksek Frekanslı Hidrolik Kazık Çakma Makinesi – Açık Deniz Kullanımı & Vibro Çekiç Teknolojisi
| Özellik: | Suda çalışır |
|---|---|
| İsim: | titreşimli çekiç |
| Renk: | Mavi, özelleştirilmiş renk mevcuttur |
Güneş Projesi için 10 Metre Kaplamalı Beton Kazık Sürüş Ekipmanları Vibro Çekiç
| İsim: | Güneş paneli proje çalışması için titreşimli çekiç |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve herhangi bir yığını sürmek mümkün |
| Titreşim Frekansı: | 2800 rpm |
Vibro Hammer - 3500 RPM Yüksek Frekanslı ve 385 KN Gücü
| İsim: | Hidrolik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Kararlı Koşu |
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |

