Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 217 Ürünler.
Yaprak Yükleyici Yükleyici - Hızlı İnşaat için Vibro Çekici ve 2500-2800 rpm titreşim
| İsim: | Diğer kazık türlerini çakma olanağına sahip sac kazık çakıcı |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Ekskavatör için Vibro Yığın Sürücüsü - 20-60T Uyumluluk + 15m Yaprak Yığınlama (FV-350) & Çift Aşamalı titreşim
| İsim: | Ekskavatöre Monte Kazık Çakma::Kazık Çakma ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Her türlü levha kazık için geçerlidir |
| Titreşim: | 3200rpm |
Hızlı Kazık Çakma İnşaat Projeleri İçin Ekskavatöre Monte Vibro Çekiç
| İsim: | Ekskavatöre Monteli Kazık Çakma::Kazık ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve herhangi bir yığını sürmek mümkün |
| Kol Ağırlığı: | 750kg |
Yüksek verimlilikli kazıcı monte edilmiş Vibro Çekiç Yük sürücüsü 10 metre yığma işi için 2800 rpm
| İsim: | Ekskavatöre Monte Kazık Çakma::Kazık Çakma ve Çekme |
|---|---|
| Renk: | Mavi/Sarı/Kırmızı/Beyaz, özelleştirilmiş renk mevcuttur |
| Titreşim Frekansı: | 2800rpm |
Tüplü Tüpler için Vibro Çekici. Verimli Sürüş ve Mükemmel Jeolojik Uyum
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
|---|---|
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
| Çalışma Basıncı: | 32Mpa |
Dar Alan Ekskavatöre Monteli Yandan Tutuşlu Vibro Çekiçli Kazık Sürücüsü
| isim: | Yan Kavrama Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük çalışma alanlarında Kazık Çakma |
| Titreşim: | 3000 rpm |
Dar İnşaat Alanları İçin Kazık Çakma Yan Kavrama Vibro Çekiç
| İsim: | Yan Kavrama Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük çalışma alanlarında Kazık Çakma |
| Titreşim: | 3000 devir |
Dar inşaat projeleri için yandan kavramalı ekskavatöre monteli hidrolik vibro kırıcı
| İsim: | Yan Kavrama Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük çalışma alanlarında Kazık Çakma |
| Titreşim: | 3000 rpm |
Hidrolik Vibro Yığın Sürücüsü - Kazı makinesi için 10M Derinlik ve Çok Yığınlu Uyumluluk
| İsim: | Titreşimli Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Kompakt yapı |
| Titreşim Frekansı: | 2800rpm |
CE Sertifikalı Hidrolik Vibro Çekici 12m Derinlik ve Ekskavatör Montajlı
| İsim: | Ekskavatöre Monte Titreşimli Kazık Çakma Makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Kısa çalışma süresi daha fazla kazık çakma |
| Titreşim Frekansı: | 3200 devir |

