Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 217 Ürünler.
Vibro Hammer - 3500 RPM Yüksek Frekanslı ve 385 KN Gücü
| İsim: | Hidrolik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Kararlı Koşu |
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
15m Hidrolik Top Çekici: Derin Temel İş için Yüksek Frekanslı Vibro Sürücüsü
| İsim: | Levha, Beton, Ahşap ve diğer kazık ve çekme türleri için Vibro Çekiç |
|---|---|
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
| Titreşim Frekansı: | 3500 devir/dakika |
Fotovoltaik Güneş Enerjisi Kazık Çakma Makinesi – Titreşimli, Ekskavatör ve Vinç Üzerine Monte Edilen & Enerji Tasarruflu
| Özellik: | Tüm Ekskavatör Markalarına Uygun Yüksek Hassasiyet |
|---|---|
| İsim: | Solar Pile Driver ve Diğer Kazık Tipleri İçin de Uygulanabilir |
| Kol: | 500 kg |
Mavi kazıcı 12-17 ton 360 derece Vibro çekici
| Dönme açısı: | 360 derece |
|---|---|
| HS kodu: | 84301000 |
| Garanti: | 1 yıl |
12 Meter Side Grip Vibro Hammer For 23-27 Ton Excavator
| İsim: | 360 derece pil sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | dar çalışma alanında çalışmak |
| Titreşim: | 2800 rpm |
12 Meter 360° Rotation Vibro Hammer For 30-33 Ton Excavator
| İsim: | 360 derece pil sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | dar çalışma alanında çalışmak |
| Titreşim: | 2800 rpm |
Hyundai için Vibro Hammer Pile Sürücüsü: 15m Yaprak Yığınlama Derinliği ve Üstün Sürücü Gücü
| Titreşim Frekansı: | 3500 dev/dak |
|---|---|
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
| Merkezkaç kuvveti: | 470 KN |
15m Hitachi Ekskavatör Çelik Raylı Vibro Levha Kazık Hızlı Dönüştürme İşlemi
| İsim: | Yaprak yığını sürücüsü |
|---|---|
| Kol: | 670 kilo |
| Çekiç: | 2400 kilo |
XCMG Uyumlu Titreşimli Çekiç Kazık Çakma Makinesi – 3200rpm Titreşim & Yüksek Hızlı Kazık Çakma
| İsim: | Ekskavatöre Monteli Hidrolik Kazık Çakma Makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek hız |
| Titreşim: | 3200rpm |
Plastik yaprak yığma için yaprak yığma sürücüsü: Zararlı olmayan Vibro Çekiç Çözümü
| Özellik: | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| İsim: | Solar Kazık Sürücüsü |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |

