Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 207 Ürünler.
12 Meter 360° Rotation Vibro Hammer For 30-33 Ton Excavator
| İsim: | 360 derece pil sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | dar çalışma alanında çalışmak |
| Titreşim: | 2800 rpm |
15m Derinlikli Levha Kazık İçin Hyundai Ekskavatör Vibro Çekiç
| Titreşim Frekansı: | 3500 dev/dak |
|---|---|
| Çalışma Basıncı: | 32 MPa |
| Merkezkaç kuvveti: | 470 KN |
15m Hitachi Ekskavatör Çelik Raylı Vibro Levha Kazık Hızlı Dönüştürme İşlemi
| ad: | Levha Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| KOL: | 670 kilo |
| Çekiç: | 2400 kilo |
Yüksek Hızlı XCMG Vibro Çekiç Kazık Sürücü 3200rpm Titreşim
| İsim: | Ekskavatöre Monteli Hidrolik Kazık Çakma Makinesi |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek hız |
| Titreşim: | 3200rpm |
Plastik Levha için ekskavatör Plastik Levha Kazık Sürüş Vibro Çekiç
| Özellik: | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| İsim: | Solar Kazık Sürücüsü |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Sacma Hidrolik Kazık Çakma Makinesi - Temel İşleri İçin Yüksek Mukavemetli & Titreşimli Çekiç
| İsim: | Yüksek güç |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek performans |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |
Vibro Çekiçli 8 Metre Hidrolik Mini Ekskavatör Kazık Sürücü 172 KN
| isim: | MIni Hidrolik Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Her marka küçük ekskavatöre uygundur |
| Titreşim: | 2500 devir |
Solar İnşaat Kazık Çekme için 372KN Force Vibro Hammer
| İsim: | Beton Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
| Titreşim: | 3200 devir |
Sert Zemin İçin 15 Metre Sac Kazık Vibro Çekiç
| İsim: | Hidrolik Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek doğruluk |
| Sıklık: | 3200rpm |
Ekskavatör için 15 Metre Kazık Derinliği için 3 Ton Vibro Çekiç
| İsim: | Titreşimli Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Çevre Dostudur ve her marka ekskavatörle donatılmıştır |
| uzatma kolu: | 750 kg |

