Tüm ürünler
-
Hidrolik şahmerdan
-
Ekskavatör Takılı Kazık Sürücüsü
-
Elektrikli titreşimli çekiç
-
Yan Kavrama Kazık Sürücüsü
-
Dört eksantrik pil sürücüsü
-
360 derece pil sürücüsü
-
Mini Ekskavatör Kazık Sürücüsü
-
Beton Kazık Çakma Ekipmanları
-
Yük sürücüsü Long Boom
-
Mekanik Bom
-
Kazık Sürücü Parçaları
-
Delik Delme Makinesi
-
Hidrolik Çit Kesici
-
Hidrolik Kanal Kazıcı
-
Fotovoltaik pil sürücüsü
-
Kazık Çakma Makinesi
-
Hidrolik Darbeli Çekiç
-
Hidrolik Kazık Kırıcı
anahtar kelimeler [ vibro ] eşleşme 215 Ürünler.
Ekskavatöre Monte Sac Kazık Sürüş Makinesi Çelik Vibro Çekiç
| İsim: | Vibro Sac Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Uzak bölgelerde çalışmak mümkün |
| Titreşim Frekansı: | 3200 devir |
Yaprak Yükleme için Yük sürücüsü. 18 metre derinlik ve 535KN çekim gücü.
| İsim: | Büyük ekskavatöre monteli sac yığını ve çekme |
|---|---|
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
| Titreşim Frekansı: | 3300 dev/dak |
172KN Santrifüj Kuvvetli 8 Metre Sert Toprak Tahrik Kazık Vibro Çekiç
| İsim: | Mini ekskavatör için Mini Kazık Çakma Ekipmanları |
|---|---|
| Özellik: | Sert Zemin Kazık Çalışmasına Uygun |
| Titreşim Frekansı: | 2800rpm |
Kazıkları Daha Hızlı Sürün: Yoğun Titreşim ve Basit Kullanımla Ağır Hizmet Tipi Kazık Çakma Makinesi
| isim: | Ekskavatöre Monte Kazık Çakma::Kazık Çakma ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
| Kol Ağırlığı: | 750kg |
Plastik Yaprak Yükleme Yükleyici: Hızlı Sürüş ve Evrensel Montaj
| İsim: | Ekskavatöre Monte Kazık Çakma::Kazık Çakma ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
| Sıklık: | 2800 rpm |
Dar alanlar için kompakt yığın sürücüsü: Dar nehir yolu inşaatı için mükemmel
| isim: | Dar alanlar için kompakt yığın sürücüsü: Dar nehir yolu inşaatı için mükemmel |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
| Kol Ağırlığı: | 260kg |
Dar Alan Çözüm: Sıkı Şantiyeler için Kompakt Tasarımlı Yan Tutuşlu Kazık Çakma Makinesi
| isim: | Yan Kavrama Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Küçük çalışma alanlarında Kazık Çakma |
| Titreşim: | 3000 rpm |
Uzun Sac Kazık Çözümü: Yoğun Zeminler ve Zorlu Şantiyeler İçin Yüksek Performanslı Kazık Çakma Makinesi
| isim: | Hidrolik Titreşimli Sac Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Hızlı Çalışan Proje için Hızlı Hareket Eden Teknoloji |
| Çalışma Basıncı: | 32Mpa |
2800 RPM Kazık Çakma Makinesi | Yüksek Hızlı Çakma ve Daha Hızlı Proje Tamamlama
| İsim: | Ekskavatöre Monte Kazık Çakma::Kazık Çakma ve Çekme |
|---|---|
| Özellik: | Kurulumu kolay ve her türlü kazığı çakmak mümkün |
| Titreşim Frekansı: | 2800rpm |
Doğru Kazık Sürücüsü, Levha Kazık İçin Fotovoltaik Serisi Vibro Makinesi
| İsim: | Fotovoltaik Serisi Kazık Sürücüsü |
|---|---|
| Özellik: | Kesin |
| Kol Ağırlığı: | 500kg |

